Juniori: Željo slavio u Zenici i upotpunio kompletan trijumf nad Čelikom

03.12.2016 u 15:04

Juniorske selekcije Čelika i Željezničara odmjerile su snage na Kamberovića Polju u okviru 18. kola Premijer Omladinske lige, a slavili su gosti s 2:0.

Juniori: Željo slavio u Zenici i upotpunio kompletan trijumf nad Čelikom

Plavi su poveli već u 20. minuti, a strijelac je bio Mujagić te je rezultat na poluvremenu glasio 1:0.

Željezničar je bez većih problema kontrolisao igru u drugom poluvremenu, a konačnih 2:0 postavio je rezervista Šubo u 82. minuti.

Plavi su tako nakon 18 odigranih kola na prvoj poziciji sa 46 osvojenih bodova, dok je Čelik tek na desetoj poziciji sa samo devet bodova.

NK Čelik: Trako, Popović, Mujak, Talić, Jukić, Šuvalić, Milanović, Šišić, Imamović, Bajramović i Muharemović.

FK Željezničar: Karavdić, Šabanadžović, Velić, Kurtović, Jusufi, Bijedić, Dacić, Džindo, Mujagić, Hajdarević i Hrvanović.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 15 10 3 55
2. FK Željezničar 16 7 4 55
3. FK Sarajevo 14 11 3 53
4. FK Radnik 10 9 9 39
5. FK Sloboda 10 9 8 39
6. FK Krupa 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 8 10 35
2. FK Mladost DK 7 11 10 32
3. NK Metalleghe BSI 7 6 14 27
4. NK Čelik 6 9 13 27
5. NK Vitez 5 10 12 25
6. FK Olimpic 4 6 17 18
Liga za prvaka - 6. kolo
29.04
17:00
Krupa
Zrinjski
1
1
29.04
17:00
Radnik
Sarajevo
0
3
30.04
17:00
Sloboda
Željezničar
-
-
Liga za opstanak - 6. kolo
29.04
17:00
Čelik
Mladost DK
1
0
29.04
17:00
Metalleghe BSI
Vitez
-
-
30.04
17:00
Olimpik
Široki Brijeg
-
-
Liga za prvaka - 7. kolo
06.05
17:00
Radnik
Krupa
-
-
06.05
20:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
07.05
19:00
Sarajevo
Sloboda
-
-
Liga za opstanak - 7. kolo
06.05
17:00
Metalleghe BSI
Olimpik
-
-
06.05
17:00
Vitez
Čelik
-
-
07.05
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
-
-