Olimpik osvajač 7. Memorijalnog turnira 'Mirza Bašić'

12.08.2017 u 20:46

Na terenima Gradskog stadiona u Hadžićima juniorski tim Radnika iz Hadžića je u okviru 7. Memorijalnog turnira "Mirza Bašić" ugostio juniore FK Sarajevo, FK Željezničar i FK Olimpik.

Olimpik osvajač 7. Memorijalnog turnira 'Mirza Bašić' Foto: Facebook

Prvo mjesto na turniru osvojili su juniori Olimpika koji su u polufinalu nakon penala savladali Željezničar te u finalu juniore Radnika koji su prethodno slavili protiv Sarajeva.

Osim nagrada za pobjedničku ekipu, nagrade su dobili i najbolji pojedinci turnira tako da su nagrađeni Gianni Miladina iz Olimpika (najbolji golman), Adi Bešić iz Olimpika (najbolji strijelac) i Ajdin Jusupović iz Radnika (najbolji igrač).

REZULTATI

Prvi polufinalni par: Olimpik - Željezničar (1:1, 4:3 nakon penala)

Drugi polufinalni par: Sarajevo - Radnik Hadžići (0:1)

Finale: Olimpik - Radnik Hadžići (2:0).


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 13 2 3 41
2. HŠK Zrinjski 13 1 4 40
3. FK Sarajevo 11 2 5 35
4. NK Široki Brijeg 11 2 5 35
5. FK Krupa 8 7 3 31
6. FK Mladost DK 6 7 5 25
7. FK Borac 7 3 8 24
8. FK Radnik 7 3 8 24
9. NK Gošk 5 2 11 17
10. FK Sloboda 4 4 10 16
11. NK Čelik 3 1 14 10
12. NK Vitez 1 4 13 7
Premijer Liga BiH
17. kolo
02.12
13:00
Krupa
Gošk
1
1
02.12
13:00
Sarajevo
Borac
3
0
02.12
14:00
Zrinjski
Vitez
3
0
03.12
13:00
Radnik
Mladost DK
0
0
03.12
16:00
Široki Brijeg
Željezničar
1
2
04.12
13:00
Sloboda
Čelik
3
0
Premijer Liga BiH
18. kolo
08.12
13:00
Gošk
Sloboda
2
0
09.12
13:00
Mladost DK
Krupa
1
1
09.12
13:00
Čelik
Zrinjski
1
3
09.12
17:00
Borac
Široki Brijeg
2
1
10.12
13:00
Vitez
Sarajevo
0
3
10.12
16:30
Željezničar
Radnik
3
2