Selimović donio pobjedu Bordo juniorima

11.04.2018 u 22:01

Juniori Sarajeva su danas savladali Mladost sa 1:0

Selimović donio pobjedu Bordo juniorima

U zaostaloj utakmici 17. kola Premijer lige BiH za juniore Bordo tim je slavio minimalnu pobjedu, a strijelac jedinog gola bio Senad Selimović u 33. minutu meča.

Ovom pobjedom Sarajevo se učvrstilo na prvom mjestu premijerligaške tabele, sada sa osam bodova više u odnosu na Željezničar.

SARAJEVO - MLADOST 1:0 (1:0)
Trening centar u Butmiru
Gledalaca: 80
Sudija: Adnan Malkić (Vogošća)
Strijelci: 1:0 Selimović 33
Žuti kartoni: Bešić (Sarajevo), Da.Dedić (Mladost)

Sarajevo: Musemić, Tutundžić, Bešić, Kurdić, Alić (od 86. Ćosić), Ragipović (od 89. Sabljica), Selimović, Dervišagić (od 29. Klarić), Resić, Mehuljić (od 75. Junuzović), Imamović  

Mladost: De.Dedić, Begić, Mehić (od 57. Da.Dedić), Mušija, Jusić, Čolak (od 46. Čelebić), Imamović (od 46. Kršić), Porča, Džaferović, Trako, Duraković (od 68. Aščalić)


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0