U četvrtak žrijeb juniorske Premijer lige

02.07.2018 u 10:26

U Zenici žrijebanje takmičarskih brojeva i sastanak sa predstavnicima klubova POL

U četvrtak žrijeb juniorske Premijer lige

Žrijeb Premijer omladinske „U-19“ lige Bosne i Hercegovine za sezonu 2018/19. biće održan u četvrtak, 5. jula u Trening centru NS/FS BiH u Zenici sa početkom u 12:00 sati.

U ovoj sezoni juniorskog šampionata BiH će se takmičiti: FK „Borac“ Banja Luka, NK „Čelik“ Zenica, FK „Krupa“ Krupa na Vrbasu, FK „Mladost“ Doboj-Kakanj, FK „Radnik“ Bijeljina, FK „Sarajevo“ Sarajevo, FK „Slavija“ Istočno Sarajevo, FK „Sloboda“ Tuzla, NK „Široki Brijeg“ Široki Brijeg, NK „Travnik“ Travnik, FK „Velež“ Mostar, HŠK „Zrinjski“ Mostar, FK „Zvijezda 09“ Bijeljina, FK „Željezničar“ Sarajevo.

Nakon žrijeba u cilju što bolje pripreme za sezonu 2018/19. biće održan i sastanak predstavnika NS/FS BiH i klubova Premijer omladinske lige BiH (U-15, U-17 i U-19).


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Krupa 1 0 0 3
2. FK Radnik 1 0 0 3
3. FK Željezničar 1 0 0 3
4. HŠK Zrinjski 1 0 0 3
5. NK Široki Brijeg 1 0 0 3
6. FK Mladost DK 0 1 0 1
7. Fk Zvijezda 09 0 1 0 1
8. FK Sarajevo 0 0 1 0
9. FK Sloboda 0 0 1 0
10. FK Tuzla City 0 0 1 0
11. NK Gošk 0 0 1 0
12. NK Čelik 0 0 1 0
Premijer Liga BiH
1. kolo
21.07
17:30
Gošk
Željezničar
0
1
21.07
17:30
Krupa
Čelik
3
1
21.07
17:30
Mladost DK
Zvijezda 09
0
0
21.07
20:00
Sloboda
Zrinjski
0
1
22.07
17:30
Radnik
Sarajevo
2
1
22.07
20:30
Široki Brijeg
Tuzla City
1
0
Premijer Liga BiH
2. kolo
28.07
17:00
Tuzla City
Radnik
-
-
28.07
17:30
Zvijezda 09
Sloboda
-
-
28.07
17:30
Krupa
Široki Brijeg
-
-
28.07
20:30
Zrinjski
Gošk
-
-
29.07
18:30
Sarajevo
Mladost DK
-
-
29.07
20:30
Čelik
Željezničar
-
-