Fitness centar New Body Tešanj organizuje bodysculpt seminar

21.04.2017 u 09:25

Fitness centar New Body Tešanj organizuje bodysculpt seminar najuspješnijeg trenerskog dueta u Hrvatskoj, Vanje i Ronija Kovačića.

Fitness centar New Body Tešanj organizuje bodysculpt seminar

Ovaj seminar donijet će priliku svim interesantima da se upoznaju sa osnovnim principima bodysculpt programa, koji je mnogim ljudima vratio zdravlje, stvorio im preduslove za bolji i funkcionalniji život, te im riješio mnoge degenerativne i zdravstvene probleme, napravivši i od običnih rekreativaca atlete.

Seminar će se bazirati na zdravoj prehrani, prehrani za regeneraciju, te različitim vidovima vježbi koje pomažu kontroli metabolizma, kao i razlici u treninzima među sportistima i rekreativcima.

Datum održavanja seminara bit će poznat naknadno.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 10 4 64
2. FK Željezničar 18 9 5 63
3. FK Sarajevo 16 11 5 59
4. FK Krupa 12 10 10 46
5. FK Sloboda 11 10 11 43
6. FK Radnik 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 10 13 37
2. FK Mladost DK 8 13 11 37
3. NK Vitez 8 11 13 35
4. NK Čelik 8 11 13 35
5. NK Metalleghe BSI 7 11 14 32
6. FK Olimpic 5 8 19 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
1
0
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
2
1
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
3
0
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
0
1
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
2
2
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
1
1