Potpisivanje ugovora sa bh. stipendistima za OI u Tokiju

12.10.2017 u 15:49

Potpisivanje ugovora bh. stipendista za olimpijske igre u Tokiju 2020. godine će biti obavljeno na ceremoniji otvaranja Simpozija „Nove tehnologije u sportu 2017“.

Potpisivanje ugovora sa bh. stipendistima za OI u Tokiju

Simpozij će biti otvoren sutra u 14 sati u prostorijama Olimpijskog komiteta BiH, a stipendije Olimpijske solidarnosti MOK-a je dobilo četrnaest bh. sportista, saopćeno je iz Olimpijskog komiteta BiH. 

Stipendije su dobili: Amel Tuka (atletika), Mesud Pezer (atletika), Harun Sadiković (judo), Meris Muhović (karate), Adem Fetahović (boks), Hamza Alić (atletika), Mihajlo Čeprkalo (plivanje), Larisa Cerić (judo), Aleksandra Samardžić (judo), Ivona Ćavar (karate), Tatjana Đekanović (streljaštvo), Emina Hadžiahmetović (stoni tenis), Lejla Tanović (biciklizam) i Amina Kajtaz (plivanje).


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 13 2 3 41
2. HŠK Zrinjski 13 1 4 40
3. FK Sarajevo 11 2 5 35
4. NK Široki Brijeg 11 2 5 35
5. FK Krupa 8 7 3 31
6. FK Mladost DK 6 7 5 25
7. FK Borac 7 3 8 24
8. FK Radnik 7 3 8 24
9. NK Gošk 5 2 11 17
10. FK Sloboda 4 4 10 16
11. NK Čelik 3 1 14 10
12. NK Vitez 1 4 13 7
Premijer Liga BiH
17. kolo
02.12
13:00
Krupa
Gošk
1
1
02.12
13:00
Sarajevo
Borac
3
0
02.12
14:00
Zrinjski
Vitez
3
0
03.12
13:00
Radnik
Mladost DK
0
0
03.12
16:00
Široki Brijeg
Željezničar
1
2
04.12
13:00
Sloboda
Čelik
3
0
Premijer Liga BiH
18. kolo
08.12
13:00
Gošk
Sloboda
2
0
09.12
13:00
Mladost DK
Krupa
1
1
09.12
13:00
Čelik
Zrinjski
1
3
09.12
17:00
Borac
Široki Brijeg
2
1
10.12
13:00
Vitez
Sarajevo
0
3
10.12
16:30
Željezničar
Radnik
3
2