Potpisivanje ugovora sa bh. stipendistima za OI u Tokiju

12.10.2017 u 15:49

Potpisivanje ugovora bh. stipendista za olimpijske igre u Tokiju 2020. godine će biti obavljeno na ceremoniji otvaranja Simpozija „Nove tehnologije u sportu 2017“.

Potpisivanje ugovora sa bh. stipendistima za OI u Tokiju

Simpozij će biti otvoren sutra u 14 sati u prostorijama Olimpijskog komiteta BiH, a stipendije Olimpijske solidarnosti MOK-a je dobilo četrnaest bh. sportista, saopćeno je iz Olimpijskog komiteta BiH. 

Stipendije su dobili: Amel Tuka (atletika), Mesud Pezer (atletika), Harun Sadiković (judo), Meris Muhović (karate), Adem Fetahović (boks), Hamza Alić (atletika), Mihajlo Čeprkalo (plivanje), Larisa Cerić (judo), Aleksandra Samardžić (judo), Ivona Ćavar (karate), Tatjana Đekanović (streljaštvo), Emina Hadžiahmetović (stoni tenis), Lejla Tanović (biciklizam) i Amina Kajtaz (plivanje).


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 14 2 3 44
2. HŠK Zrinjski 14 1 4 43
3. NK Široki Brijeg 12 2 5 38
4. FK Sarajevo 11 2 6 35
5. FK Krupa 8 7 4 31
6. FK Radnik 8 3 8 27
7. FK Mladost DK 6 7 6 25
8. FK Borac 7 3 9 24
9. FK Sloboda 5 4 10 19
10. NK Gošk 5 2 12 17
11. NK Čelik 4 1 14 13
12. NK Vitez 1 4 14 7
Premijer Liga BiH
19. kolo
17.02
14:30
Zrinjski
Gošk
3
2
17.02
14:30
Sloboda
Mladost DK
2
0
17.02
14:30
Krupa
Željezničar
2
4
17.02
17:30
Čelik
Vitez
1
0
18.02
14:30
Radnik
Borac
3
0
18.02
17:30
Široki Brijeg
Sarajevo
2
1
Premijer Liga BiH
20. kolo
24.02
14:30
Vitez
Široki Brijeg
-
-
24.02
14:30
Željezničar
Sloboda
-
-
24.02
14:30
Mladost DK
Zrinjski
-
-
25.02
14:30
Sarajevo
Radnik
-
-
25.02
14:30
Gošk
Čelik
-
-
25.02
15:30
Borac
Krupa
-
-