Treća pobjeda Pehlivanovića na "BH touru"

14.05.2018 u 19:12

Mladi igrač bilijara Sanjin Pehlivanović pobjednik je trećeg kola najelitnijeg bh. takmičenja BH Tour, održanog prostorijama SBK Predator iz Sarajeva.

Treća pobjeda Pehlivanovića na "BH touru"

Učestvovao je 51 igrač iz čitave Bosne i Hercegovine, a Pehlivanović je treći put zaredom slavio u disciplini "9".

 U finalu Pehlivanović je savladao klupskog kolegu iz Predatora Alena Muratovića, dok je u polufinalu bio bolji od Nemanje Mičića, 9:4.

Muratović je u polufinalnom meču savladao Sašu Đekića sa 9:3.

Nakon tri odigrana turnira iz serije BH tour na ukupnoj listi vodi Pehlivanović s 1500 bodova, Muratović je osvojio 800, Vanja Kovačević 700, Faruk Terzić 670, Mičić 660, Dino Ćerimagić 550, Hanan Memić 520, Moamer Alić 480, saopćeno je iz Bilijar saveza Bosne i Hercegovine.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0