Martinez doživio zvižduke na debiju

02.09.2016 u 13:54 Piše: Kenan Kaloper

Španski trener Roberto Martinez debitovao je sinoć na klupi reprezentacije Belgije, koja će našem timu biti protivnik u predstojećim kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo.

Martinez doživio zvižduke na debiju
Martinez neće po dobrom pamtiti svoj debi, jer ga je još jedan debitant, Julen Lopetegui na španskoj klupi, dobio sa 2-0, a Belgija nije pokazala gotovo ništa vrijedno pomena.

Nezadovoljni navijači su zviždali svojim igračima u finišu susreta, a kivni su bili i na Roberta Martineza i Thierryja Henryja, trenerski dvojac koji je odlučan da Belgiji donese rezultate koje Belgijanci vjeruju da mogu ostvarivati sa aktuelnim igračkim kadrom.

Zvižduci na kraju susreta su pokazali da se Martinezu neće tolerisati mnogo kikseva i stvorili su mu već sad ogroman pritisak iako je poražen u prijateljskoj utakmici, a možemo se samo nadati da Belgija neće do oktobra i domaćeg susreta protiv našeg tima uspjeti sve posložiti na pravi način.

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 10 4 64
2. FK Željezničar 18 9 5 63
3. FK Sarajevo 16 11 5 59
4. FK Krupa 12 10 10 46
5. FK Sloboda 11 10 11 43
6. FK Radnik 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 10 13 37
2. FK Mladost DK 8 13 11 37
3. NK Vitez 8 11 13 35
4. NK Čelik 8 11 13 35
5. NK Metalleghe BSI 7 11 14 32
6. FK Olimpic 5 8 19 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
1
0
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
2
1
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
3
0
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
0
1
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
2
2
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
1
1