PFS Istočno Sarajevo savladao NS Kantona Sarajevo

10.04.2018 u 18:51

U komšijskom duelu PFS Istočno Sarajevo bolji od NS Kantona Sarajevo

Fudbaleri amaterske reprezentacije PFS Istočno Sarajevo savladali su danas Nogometni savez Kantona Sarajevo sa 2:1 na stadionu u Vojkovićima.

Domaći su poveli sa 1:0 golom Đorđa Močevića, ali je odmah dvije minute kasnije Adis Sjerotanović izjednačio na 1:1. Sve do 56. minute nije bilo pogodaka, a onda je kapiten Srđan Vitković pogodio sa penala za pobjedu 2:1.

Revanš je prekosutra na pomoćnom stadionu na Koševu.

PFS ISTOČNO SARAJEVO - NS KANTON SARAJEVO 2:1 (1:1)