PFS Istočno Sarajevo spreman za duel Kupa Regija

12.03.2018 u 20:45 Piše: S. Papaz

PFS Istočno Sarajevo igra protiv Nogometnog saveza Hercegovačko-neretvanske županije/kantona

PFS Istočno Sarajevo spreman za duel Kupa Regija

Područni fudbalski Savez Istočno Sarajevo, na čelu sa selektorom Aleksandrom Simićem i pomoćnikom selektora i koordinatorom svih selekcija, Milanom Renovicom, izabrao je trideset igrača za širi spisak reprezentacije PFS za utakmice Kupa Regija.

Voljom žrijeba odlučeno je da PFS Istočno Sarajevo igra protiv Nogometnog saveza Hercegovačko-neretvanske županije/kantona.

Spisak: Vuk Jolović, Đorđe Močević, Darko Rosić, Bojan Obradović (Mladost Rogatica), Okuka Đorđe, Stefan Spajić, Stefan Pljevaljčić, Dalibor Damjanović (Drina HE) Miloš Pajević, Srđan Žugić, Miloš Vujičić, Aleksandar Pejanović, Vladan Bunijevac, Đorđe Jovanović, Stefan Arbinja (Glasinac Sokolac), Mladen Vitomir (Han Pijesak), Dušan Remić, Nemanja Jovičić, Mladen Perović, Danel Blažić, Vladimir Frganja, Marko Koprivica, Marko Tešanović, Ognjen Mičić, Srđan Vitković, Miroslav Bjelica, Dejan Samardžija (Famos) Dragan Bjelica, Slobodan Elez (Željeznica) Dalibor Cerović (Rudo).  Selektor: Aleksandar Simić, Pomoćnik i koordinator selekcija: Milan Renovica Pomoćnik: Jadranko Janjić

Do utakmice, koja se igra u srijedu, ovaj spisak će se skratiti na 18 imena.

Utakmica PFS Istočno Sarajevo - NS HNŽ/K igra se u srijedu od 15,00 na stadionu Famosa u Vojkovićima, dok je revanš sedam dana kasnije u Mostaru.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0