Sport1 novosti: Pretplatite se i budite u toku sa svim najvažnijim dešavanjima!

23.10.2016 u 17:38

Sport1 portal je doživio određene promjene u dizajnu 15. oktobra, a od danas se možete i pretplatiti na vijesti.

Sve što je potrebno da uradite je da pritisnete 'Da' na popup u donjem desnom ćošku na desktop verziji, ili 'Da' na mobilnoj verziji ako koristite Chrome (pogledati sliku -> desni klik, open in new tab).

desk.jpg - Sport1 novosti: Pretplatite se i budite u toku sa svim najvažnijim dešavanjima!
mob.jpg - Sport1 novosti: Pretplatite se i budite u toku sa svim najvažnijim dešavanjima!


Ako se pretplatite, najvažnije vijesti ćete dobivati putem notifikacija na vašem računaru ili mobilnom uređaju.

Uskoro još iznenađenja za naše posjetioce, ostanite s nama!


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. FK Željezničar 16 7 4 55
2. HŠK Zrinjski 15 9 3 54
3. FK Sarajevo 13 11 3 50
4. FK Radnik 10 9 8 39
5. FK Sloboda 10 9 8 39
6. FK Krupa 10 7 10 37
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 8 10 35
2. FK Mladost DK 7 11 9 32
3. NK Metalleghe BSI 7 6 14 27
4. NK Vitez 5 10 12 25
5. NK Čelik 5 9 13 24
6. FK Olimpic 4 6 17 18
Liga za prvaka - 5. kolo
22.04
17:00
Sloboda
Zrinjski
0
0
23.04
17:00
Sarajevo
Krupa
1
1
23.04
17:00
Radnik
Željezničar
0
1
Liga za opstanak - 5. kolo
22.04
17:00
Vitez
Olimpik
0
2
22.04
17:00
Metalleghe BSI
Mladost DK
0
0
22.04
17:00
Čelik
Široki Brijeg
1
0
Liga za prvaka - 6. kolo
29.04
17:00
Krupa
Zrinjski
-
-
29.04
17:00
Radnik
Sarajevo
-
-
30.04
17:00
Sloboda
Željezničar
-
-
Liga za opstanak - 6. kolo
29.04
17:00
Čelik
Mladost DK
-
-
29.04
17:00
Metalleghe BSI
Vitez
-
-
30.04
17:00
Olimpik
Široki Brijeg
-
-