Sport1 novosti: Pretplatite se i budite u toku sa svim najvažnijim dešavanjima!

23.10.2016 u 17:38

Sport1 portal je doživio određene promjene u dizajnu 15. oktobra, a od danas se možete i pretplatiti na vijesti.

Sve što je potrebno da uradite je da pritisnete 'Da' na popup u donjem desnom ćošku na desktop verziji, ili 'Da' na mobilnoj verziji ako koristite Chrome (pogledati sliku -> desni klik, open in new tab).

desk.jpg - Sport1 novosti: Pretplatite se i budite u toku sa svim najvažnijim dešavanjima!
mob.jpg - Sport1 novosti: Pretplatite se i budite u toku sa svim najvažnijim dešavanjima!


Ako se pretplatite, najvažnije vijesti ćete dobivati putem notifikacija na vašem računaru ili mobilnom uređaju.

Uskoro još iznenađenja za naše posjetioce, ostanite s nama!


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 10 4 64
2. FK Željezničar 18 9 5 63
3. FK Sarajevo 16 11 5 59
4. FK Krupa 12 10 10 46
5. FK Sloboda 11 10 11 43
6. FK Radnik 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 10 13 37
2. FK Mladost DK 8 13 11 37
3. NK Vitez 8 11 13 35
4. NK Čelik 8 11 13 35
5. NK Metalleghe BSI 7 11 14 32
6. FK Olimpic 5 8 19 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
1
0
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
2
1
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
3
0
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
0
1
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
2
2
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
1
1