Najslabijoj odbrani engleske lige stiže pojačanje iz Norwicha

11.01.2017 u 15:37 Piše: Sport1.ba

Najslabija odbrana engleske Premijer lige uskoro će biti pojačana pošto su ostrvski mediji prenijeli vijest da je Swansea dogovorio transfer Martina Olssona (28) iz Norwicha.

Najslabijoj odbrani engleske lige stiže pojačanje iz Norwicha

Na osnovu raspoloživih informacija, cijena transfera iznosi 5 miliona funti, pa sada samo ostaje da igrač dogovori uslove sa "Labudovima".

Olsson je reprezentativac Švedske koji igra na poziciji lijevog beka, a Olsson bi trebalo da bude tek prvo u nizu pojačanja Swanseaja.

"Labudovi" su u škripcu sa vremenom, zauzimaju pretposljednje mjesto na tabeli i imaju ubjedljivo najslabiju odbranu u ligi, stoga ne čudi da što prije žele da se pojačaju novim igračima. 


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0