Sky Sports koristi novu tehnologiju na utakmici između Uniteda i Liverpoola

12.01.2017 u 09:24

Engleski Premiership je vjerovatno najzanimljivija liga na svijetu te su prenosi utakmica dovedeni do savršenstva.

Sky Sports koristi novu tehnologiju na utakmici između Uniteda i Liverpoola

Narednog vikenda ćemo gledati utakmicu između Manchester Uniteda i Liverpoola, a debi na ovoj utakmici će imati 'Spidercam'.

'Spidercam' je kamera koja se nalazi iznad terena, na visini između 10 i 40 metara te na sebe ima četiri žice koje je drže u zraku, pa ćemo tako imati potpuno novi pogled na dešavanja na terenu.

Old Trafford je u potpunosti spreman za ovaj novitet, a kako pišu engleski mediji, kamera će se najviše koristiti kod prekida i sličnih situacija, a snimci će nakon utakmice poslužiti i za analizu.

Utakmica između Manchester Uniteda i Liverpoola na rasporedu je u nedjelju s početkom od 17 sati.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 13 6 3 45
2. FK Željezničar 13 5 4 44
3. FK Sarajevo 12 7 3 43
4. FK Radnik 10 7 5 37
5. FK Sloboda 9 8 5 35
6. FK Krupa 9 5 8 32
7. NK Široki Brijeg 7 7 8 28
8. FK Mladost DK 6 8 8 26
9. NK Vitez 5 8 9 23
10. NK Metalleghe BSI 6 3 13 21
11. NK Čelik 2 7 13 13
12. FK Olimpik 2 5 15 11
Premijer Liga BiH
20. kolo
04.03
15:00
Vitez
Čelik
0
0
04.03
15:00
Zrinjski
Krupa
3
1
04.03
15:00
Željezničar
Mladost DK
1
0
04.03
15:00
Sloboda
Metalleghe BSI
2
1
04.03
15:00
Široki Brijeg
Radnik
2
2
04.03
15:00
Olimpik
Sarajevo
0
1
Premijer Liga BiH
21. kolo
11.03
15:00
Olimpik
Vitez
0
0
11.03
15:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
11.03
15:00
Radnik
Sloboda
2
1
11.03
15:00
Metalleghe BSI
Željezničar
0
1
11.03
15:00
Mladost DK
Zrinjski
0
1
11.03
15:00
Krupa
Čelik
0
0