Adžem odabrao početnih jedanaest igrača za derbi sa Sarajevom

15.04.2018 u 15:35

Fudbaleri Sarajeva i Željezničara danas će odmjeriti snage u 114. ligaškom derbiju, a ovaj susret se igra na stadionu Asim Ferhatović Hase.

Adžem odabrao početnih jedanaest igrača za derbi sa Sarajevom

Trener Željezničara Admir Adžem je odabrao početnih jedanaest za ovaj duel, a to je najbolje u ovom trenutku što Plavi imaju.

Željezničar: Kjosevski, Osmanković, Bogičević, Graovac, Mehremić, Blagojević, Hajdarević, Vranješ, Zakarić, Zajmović, Ubiparip. Na klupi su ostali: Fejzić, Kajkut, Šabanadžović, Zeba, Osmanković, Projić, Žerić.

Duel starih rivala počinje u 16.30 sati, a glavni arbitar je Elvis Mujić iz Banovića sa pomoćnicima Sretenom Udovičićem i Davorom Beljom dok je Admir Šehović četvrti sudija.

Dodatne sudije su Dragan Petrović i Zoran Grbić, a delegat je Haris Gvozden iz Sarajeva dok je posmatrač suđenja Džemal Čalija.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Sarajevo 6 3 1 21
2. FK Željezničar 6 3 1 21
3. HŠK Zrinjski 6 1 3 19
4. NK Široki Brijeg 4 5 1 17
5. FK Sloboda 5 2 3 17
6. FK Radnik 3 4 3 13
7. NK Čelik 3 4 3 13
8. FK Krupa 2 5 3 11
9. FK Mladost DK 2 4 4 10
10. FK Tuzla City 2 2 6 8
11. NK Gošk 1 3 6 6
12. Fk Zvijezda 09 0 4 6 4
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2