FK Sarajevo - NK GOŠK 2:0 (2:0)

17.01.2018 u 15:15

Pratite uživo tekstualni prenos sa utakmice u Čitluku

Kraj susreta u Čitluku, pobjeda FK Sarajevo protiv GOŠK-a rezultatom 2:0.

88' Ramić je imao priliku za tim Feđe Dudića igraju se posljednji trenuci susreta

81' Nakon jedne uigrane akcije iz prekida Herić je šutirao preko gola

78' Sarajevo igra bolje u drugom dijelu, a istakli su se Šabanović i Sadiku u drugom dijelu, kao i Mustafić u prvom dijelu, s obzirom na to da se radi o mladim igračima, vrlo dobro su odgovorili zahtjevima ove utakmice

75' Period bez nekih izglednih prilika na obje strane

67' Kuzmanović je ubacio sa strane, Hadžić je šutirao glavom, a golman GOŠK-a je odbranio njegov udarac

63' Nakon prekršaja nad Hadžićem na 18 metara, iz slobodnog udarca je pokušao Velkoski, ali zamalo pored statiive GOŠK-a

58' GOŠK je imao dva sjajna prodora, ali je Adukor sjajno reagovao u oba navrata, Odlična dubinska lopta Halilovića za Velkoskog, koji je za nekoliko centimetara bio kratak i prilika je otišla u nepovrat

53' Lelić je uposlio Velkoskog, čiji šut završava u spoljenjem dijelu mreže

52' Novi slobodan udarac za GOŠK, ali je Adilović bio siguran na golu Sarajeva

47' Halilović je imao jedan solo prodor odmah na otvaranju, ali je njegov udarac izblokiran

46' Počelo je drugo poluvrijeme.

Sarajevo će ući u izmijenjenom sastavu u drugi dio.

Adilović, Lelić, Šabanović, Adukor, Sadiku, Radovac, Herić, Velkoski, Halilović, Kuzmanović i Hadžić.

Poluvrijeme u Čitluku. FK Sarajevo 2 - 0 NK GOŠK

44' Mišić je ponovo šutirao sa distance, ali lopta odlazi daleko od okvira gola golmana Pavlovića

43' GOLLLL Sarajevo vodi 2:0, strijelac je Rahmanović. Loptu je sjajno iznio na protivničku polovinu Mustafić, kombinovao sa Hebibovićem, koji je asistent za Rahmanovićev pogodak

38' Dobar napad Sarajeva zaustavljen je nakon što su nedozvoljenoj poziciji našao Ahmetović

32' Mirniji period utakmice bez nekih izglednih prilika, igra se većinom na sredini terena

26' Imao je GOŠK ponovo jednu priliku. Mišić je ubacio Đajić je poslao loptu glavom preko gola

24' Sarić je šutirao sa 18 metara, Kozić je siguran

22' Akcija Ahmetovića i Hebibovića, rezultirala je prilikom za Rahmanovića, koji nije bio precizan. Rezultat je i dalje 1:0 za Bordo tim

20' Mišić je šutirao iz slobodnog udarca, ali je lopta otišla preko gola

15' Vrlo dobra partija obje ekipe, iako treba istaći i odlično pripremljen teren u Čitluku bez obzira na vremenske uslove

12' Nova prilika za Sarajevo. Rahmanović je ovaj put asistirao za Mustafića čiji šut je završio preko gola

10' GOL!!!! Sarajevo vodi, Rahmanović je asistent strijelac je Hebibović

6' Prvi korner za Sarajevo izveo je Husejinović, Vego je izbacio ponovo u korner, drugi za Sarajevo

3' Na drugoj strani Zolj šutira iz okreta, ali lopta odlazi pored gola Sarajeva

2' Sarajevo je imalo priliku preko Husejinovića, čiji je udarac izblokiran od strane odbrane GOŠK-a

1' Počeo je susret na Barama, s centra su krenuli fudbaleri Sarajeva

Igrači su izašli na teren i uskoro se očekuje početak susreta

Fudbaleri Sarajeva odigrat će danas svoj prvi susret u sklopu priprema za proljetni dio sezone u Premijer ligi BiH.

Protivnik Bordo tima je ekipa GOŠK-a iz Gabele, a utakmica će biti odigrana u Čitluku na stadionu Bare.

Sarajevo današnju utakmicu započinje u sastavu: Pavlović, Hodžić, Mujakić, Šofranac, Hebibović, Mustafić, Stanojević, Sarić, Rahmanovic, Husejinović i Ahmetović.

Feđa Dudić je na teren izveo sljedećih jedanaest: Kozić, Čolić,  Deak, Đajić, Raguž, Kobiljar,  Zolj, Vego, Anković, Mišić, Ereiz.