Fudbaleri Slobode iz autobusa na trening

05.02.2018 u 20:43

Nakon trinaestodnevnih priprema u Antaliji, nogometaši Slobode vratili su se danas u popodnevnim satima u Tuzlu, gdje će nastaviti trenirati do početka proljetnog dijela prvenstva.

Fudbaleri Slobode iz autobusa na trening Foto: tuzlalive.ba

Odmah po izlasku iz autobusa, igrači su se presvukli i odradili predviđeni trening, kojim je rukovodio Amir Spahić, prvi pomoćnik Slavka Petrovića.

Bio je ovo uglavnom trkački trening, uz vježbe razgibavanja, s obzirom da je teren Tušnja pod snijegom. Šef stručnog štaba Slavko Petrović, koji je u sali za konferencije sređivao neku „papirologiju“, igračima je dao dva dana odmora.

Prvi slijedeći trening zakazan je za četvrtak, a u subotu u 13 sati „crveno-crni“ će na Tušnju imati „generalku“ protiv lidera Prve federalne lige, Zvijezde iz Gradačca.

Sedam dana kasnije kreće proljetni dio prvenstva kada Sloboda dočekuje ekipu Mladosti iz Doboj Kaknja.

Izvor: tuzlalive.ba

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 13 2 3 41
2. HŠK Zrinjski 13 1 4 40
3. FK Sarajevo 11 2 5 35
4. NK Široki Brijeg 11 2 5 35
5. FK Krupa 8 7 3 31
6. FK Mladost DK 6 7 5 25
7. FK Borac 7 3 8 24
8. FK Radnik 7 3 8 24
9. NK Gošk 5 2 11 17
10. FK Sloboda 4 4 10 16
11. NK Čelik 3 1 14 10
12. NK Vitez 1 4 13 7
Premijer Liga BiH
17. kolo
02.12
13:00
Krupa
Gošk
1
1
02.12
13:00
Sarajevo
Borac
3
0
02.12
14:00
Zrinjski
Vitez
3
0
03.12
13:00
Radnik
Mladost DK
0
0
03.12
16:00
Široki Brijeg
Željezničar
1
2
04.12
13:00
Sloboda
Čelik
3
0
Premijer Liga BiH
18. kolo
08.12
13:00
Gošk
Sloboda
2
0
09.12
13:00
Mladost DK
Krupa
1
1
09.12
13:00
Čelik
Zrinjski
1
3
09.12
17:00
Borac
Široki Brijeg
2
1
10.12
13:00
Vitez
Sarajevo
0
3
10.12
16:30
Željezničar
Radnik
3
2