Fudbaleri Slobode iz autobusa na trening

05.02.2018 u 20:43

Nakon trinaestodnevnih priprema u Antaliji, nogometaši Slobode vratili su se danas u popodnevnim satima u Tuzlu, gdje će nastaviti trenirati do početka proljetnog dijela prvenstva.

Fudbaleri Slobode iz autobusa na trening Foto: tuzlalive.ba

Odmah po izlasku iz autobusa, igrači su se presvukli i odradili predviđeni trening, kojim je rukovodio Amir Spahić, prvi pomoćnik Slavka Petrovića.

Bio je ovo uglavnom trkački trening, uz vježbe razgibavanja, s obzirom da je teren Tušnja pod snijegom. Šef stručnog štaba Slavko Petrović, koji je u sali za konferencije sređivao neku „papirologiju“, igračima je dao dva dana odmora.

Prvi slijedeći trening zakazan je za četvrtak, a u subotu u 13 sati „crveno-crni“ će na Tušnju imati „generalku“ protiv lidera Prve federalne lige, Zvijezde iz Gradačca.

Sedam dana kasnije kreće proljetni dio prvenstva kada Sloboda dočekuje ekipu Mladosti iz Doboj Kaknja.

Izvor: tuzlalive.ba

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 3 0 1 9
2. NK Široki Brijeg 2 2 0 8
3. FK Sarajevo 2 1 1 7
4. FK Krupa 1 3 0 6
5. FK Radnik 1 3 0 6
6. HŠK Zrinjski 2 0 2 6
7. NK Čelik 2 0 2 6
8. FK Sloboda 1 1 2 4
9. FK Tuzla City 1 1 2 4
10. Fk Zvijezda 09 0 3 1 3
11. NK Gošk 0 2 2 2
12. FK Mladost DK 0 2 2 2
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
-
-
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
-
-
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
-
-
15.08
17:30
Radnik
Čelik
-
-
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
-
-
15.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
-
-