Krupa savladala Radnik i plasirala se u osminu finala Kupa RS

13.09.2017 u 21:24

Fudbaleri Krupe plasirali su se očekivano u 1/8 finala Kupa RS, nakon što su kao gosti u Kozarskoj Dubici savladali niželigaša Radnika (0:4).

Domaćin je u prvih 45 minuta pružio više nego dostojan otpor kominovanom timu Slobodana Starčevića, koji je u nastavku sa 4 pogotka obezbijedio prolazak u 1/8 finala Kupa RS.

Krupa je domaćinu na početku utakmici poklonila, dvije fudbalske lopte, zastavicu i fudbalski paket.

S druge strane domaćin, odnosno Nenad Babić počastio je večerom oba kluba, pa je tako u Kozarskoj Dubici steklo se još jedno lijepo fudbalsko prijateljstvo, koje sasvim sigurno neće završiti samo na ovoj utakmici.

RADNIK – KRUPA 0:4 (0:0)

Strijelci: 0:1 Makitan (48), 0:2 Koljić (65), 0:3 Milanović (84), 0:4 Dujaković (88). Stadion: FK Borac u Kozarskoj Dubici. Gledalaca: 200. Sudija: Stojan Vukota. Pomoćnici: Bojan Vujanović i Božidar Rustić (svi iz Gradiške). Delegat: Goran Mikanović (Prijedor). Žuti karton: Mandić (Radnik).

Radnik: Burić, Mandić, Ljubijankić, Štrbac, Mihaljević (od 33. Kuburić), Mijuk, N. Krivdić (od 75. Jarić), E. Krivdić, Burazor, Došenović, Gorinjac (od 69. Marinković).

Krupa: Kutić, Maksimović, Makitan, Koljić, Palić, Vidović, Dabić, Ilić, Barić (od 65. Milanović), Marjanović (od 60. Dujaković), Šamara (od 65. Ljubenović).