Određena službena lica za 10. kolo doigravanja: Poznato ko dijeli pravdu na gradskom derbiju

17.05.2018 u 10:30

Za vikend će biti odigrane utakmice posljednjeg kola Premijer lige BiH u ovoj sezoni

Određena službena lica za 10. kolo doigravanja: Poznato ko dijeli pravdu na gradskom derbiju

Gradski derbi između Željezničara i Sarajeva koji se igra na Grbavici sudit će Adis Mulahasanović iz Sarajeva, a pomoćnici će mu biti Enes Đozić i Dženan Milić, dok će Irfan Peljto biti četvrti sudija.

Haris Kaljanac iz Sarajeva sudit će duel između Radnika i Širokog Brijega, dok će Admir Šehović biti glavni sudija na meču između Zrinjskog i Krupe.

Duel između Viteza i GOŠK-a sudit će Sabrija Topalović, a meč u Doboju kod Kaknja između Mladosti i Čelika sudit će Admir Musić.

Posljednji duel u ovom kolu između Borca i Slobode sudit će Luka Bilbija iz Prijedora.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Sarajevo 9 3 1 30
2. HŠK Zrinjski 9 1 3 28
3. FK Željezničar 7 4 2 25
4. NK Široki Brijeg 5 6 2 21
5. FK Sloboda 5 3 5 18
6. FK Radnik 4 5 4 17
7. NK Čelik 4 5 4 17
8. FK Mladost DK 3 4 6 13
9. FK Tuzla City 3 3 7 12
10. FK Krupa 2 5 6 11
11. NK Gošk 2 4 7 10
12. Fk Zvijezda 09 1 5 7 8
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2