Poznata službena lica za 19. kolo Premijer lige

14.02.2018 u 12:16

Premijer liga BiH bit će nastavljena za vikend, a poznata su i službena lica za predstojeće mečeve.

Poznata službena lica za 19. kolo Premijer lige

Najzanimljiviji duel ovog kola između Širokog Brijega i Sarajeva sudit će Elvis Mujić iz Banovića, sa pomoćnnicima Sretenom Udovičićem, Amerom Macićem, Emirom Sivcem, Zoranom Grbićem i Draganom Petrovićem.

Duel između Krupe i Željezničara sudit će Ilija Živković sa pomoćnicima Damirom Lazićem, Arnelom Novalićem i Milošem Gigovićem.

Admir Šehović dijelit će pravdu na susretu Slobode i Mladosti, dok će Vladimir Bjelica suditi meč Radnik - Borac.

Na susretu Zrinjskog i GOŠK-a pravdu će dijeliti Emir Spahalić, a meč začelja između Čelika i Viteza sudit će Adis Mulahasanović.


Komentari (1)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
glupost
Po cemu je zanimljiviji susret treceg i cetvrtog od prvog i petog??? Izgleda da se kriterij odredjuje po prijateljskim utakmicama?? 14.02.2018 12:53 Odgovori
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 3 0 1 9
2. NK Široki Brijeg 2 2 0 8
3. FK Sarajevo 2 1 1 7
4. FK Krupa 1 3 0 6
5. FK Radnik 1 3 0 6
6. HŠK Zrinjski 2 0 2 6
7. NK Čelik 2 0 2 6
8. FK Sloboda 1 1 2 4
9. FK Tuzla City 1 1 2 4
10. Fk Zvijezda 09 0 3 1 3
11. NK Gošk 0 2 2 2
12. FK Mladost DK 0 2 2 2
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
-
-
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
-
-
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
-
-
15.08
17:30
Radnik
Čelik
-
-
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
-
-
15.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
-
-