Promjena satnice: Željezničar dočekuje Zrinjski u neubičajenom terminu

17.04.2018 u 11:37

Duel Željezničara i Zrinjskog u neuobičajenom terminu

Promjena satnice: Željezničar dočekuje Zrinjski u neubičajenom terminu

Željezničar će u sedmom kolu Lige za prvaka dočekati ekipu aktuelnog prvaka Bosne i Hercegovine ekipu Zrinjskog.

Kako saznaje naš portal, utakmica koja bi mogla odlučiti novog prvaka naše zemlje će se, najvjerovatnije, igrati u petak, 27. aprila 2018. godine.

Razlog za to su prvomajski praznici, pa je Željezničar poslao zahtjev takmičarskoj komisiji za promjenu termina kako bi utakmici mogao prisustvovati veći broj gledatelja.

Odgovor takmičarske komisije se očekuje tokom ove sedmice, a kako smo uspjeli saznati iz redova Zrinjskog nemaju ništa protiv toga da se utakmica odigra u promijenjenom terminu.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0