Raspored Lige za prvaka i Lige za opstanak

18.03.2017 u 19:26

Posljednje kolo 'regularnog' dijela Premijer lige odigrano je danas, a od prvog aprila na rasporedu su Liga za prvaka i Liga za opstanak.

Raspored Lige za prvaka i Lige za opstanak

Parovi naredne faze se određuju 'Bergerovim tablicama'.

Liga za prvaka - Prvo kolo

Zrinjski - Krupa
Željezničar - Sloboda
Sarajevo - Radnik

Liga za opstanak - Prvo kolo

Široki Brijeg - Olimpic
Mladost - Čelik
Vitez - Metalleghe

Liga za prvaka - Drugo kolo

Krupa - Radnik

Sloboda - Sarajevo

Zrinjski - Željezničar

Liga za opstanak - Drugo kolo

Olimpic - Metalleghe

Čelik - Vitez

Široki Brijeg - Mladost

Liga za prvaka - Treće kolo

Željezničar - Krupa
Sarajevo - Zrinjski
Radnik - Sloboda

Liga za opstanak - Treće kolo

Mladost - Olimpic
Vitez - Široki Brijeg
Radnik - Sloboda

Liga za prvaka - Četvrto kolo

Krupa - Sloboda
Zrinjski - Radnik
Željezničar - Sarajevo

Liga za opstanak - Četvrto kolo

Olimpik - Čelik
Široki Brijeg - Metalleghe
Mladost - Vitez

Liga za prvaka - Peto kolo

Sarajevo - Krupa
Radnik - Željezničar
Sloboda - Zrinjski

Liga za opstanak - Peto kolo

Vitez - Olimpik
Metalleghe - Mladost
Čelik - Široki Brijeg

Nakon toga će biti odigrani 'revanši' od šestog do desetog kola.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0