Raspored Lige za prvaka i Lige za opstanak

18.03.2017 u 19:26

Posljednje kolo 'regularnog' dijela Premijer lige odigrano je danas, a od prvog aprila na rasporedu su Liga za prvaka i Liga za opstanak.

Raspored Lige za prvaka i Lige za opstanak

Parovi naredne faze se određuju 'Bergerovim tablicama'.

Liga za prvaka - Prvo kolo

Zrinjski - Krupa
Željezničar - Sloboda
Sarajevo - Radnik

Liga za opstanak - Prvo kolo

Široki Brijeg - Olimpic
Mladost - Čelik
Vitez - Metalleghe

Liga za prvaka - Drugo kolo

Krupa - Radnik

Sloboda - Sarajevo

Zrinjski - Željezničar

Liga za opstanak - Drugo kolo

Olimpic - Metalleghe

Čelik - Vitez

Široki Brijeg - Mladost

Liga za prvaka - Treće kolo

Željezničar - Krupa
Sarajevo - Zrinjski
Radnik - Sloboda

Liga za opstanak - Treće kolo

Mladost - Olimpic
Vitez - Široki Brijeg
Radnik - Sloboda

Liga za prvaka - Četvrto kolo

Krupa - Sloboda
Zrinjski - Radnik
Željezničar - Sarajevo

Liga za opstanak - Četvrto kolo

Olimpik - Čelik
Široki Brijeg - Metalleghe
Mladost - Vitez

Liga za prvaka - Peto kolo

Sarajevo - Krupa
Radnik - Željezničar
Sloboda - Zrinjski

Liga za opstanak - Peto kolo

Vitez - Olimpik
Metalleghe - Mladost
Čelik - Široki Brijeg

Nakon toga će biti odigrani 'revanši' od šestog do desetog kola.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 4 0 1 12
2. FK Mladost DK 3 1 0 10
3. FK Radnik 3 1 1 10
4. HŠK Zrinjski 3 0 1 9
5. NK Široki Brijeg 2 0 2 6
6. FK Borac 2 0 2 6
7. FK Krupa 1 3 1 6
8. NK Gošk 2 0 3 6
9. FK Sarajevo 1 1 3 4
10. FK Sloboda 1 1 2 4
11. NK Čelik 1 0 4 3
12. NK Vitez 0 1 3 1
Premijer Liga BiH
4. kolo
12.08
17:00
Vitez
Sloboda
0
1
12.08
20:30
Zrinjski
Krupa
1
0
12.08
20:30
Željezničar
Borac
2
1
13.08
16:30
Čelik
Radnik
3
0
13.08
17:30
Gošk
Široki Brijeg
2
1
13.08
17:30
Mladost DK
Sarajevo
1
1
Premijer Liga BiH
5. kolo
19.08
17:00
Krupa
Čelik
1
0
19.08
20:00
Sarajevo
Željezničar
0
1
20.08
17:00
Radnik
Gošk
3
1
20.08
20:00
Borac
Vitez
-
-
20.08
20:00
Široki Brijeg
Mladost DK
-
-
20.08
20:00
Sloboda
Zrinjski
-
-