Slišković odabrao 18 igrača za gostovanje u Bijeljini

19.05.2017 u 15:24

Fudbaleri Zrinjskog sutra gostuju u Bijeljini kod ekipe Radnika, a trener Plemića, Blaž Slišković, odabrao je 18 igrača koji će konkurisati za sutrašnji susret.

Slišković odabrao 18 igrača za gostovanje u Bijeljini

Tako se na spisku nekadašnjeg selektora Bosne i Hercegovine nalaze sljedeći fudbaleri:

Krešimir Bandić, Kenan Pirić, Tomislav Tomić, Mate Pehar, Mario Barić, Saša Kajkut, Toni Jović, Luka Lučić, Pero Stojkić, Ognjen Todorović, Jasmin Mešanović, Nermin Jamak, Oliver Petrak, Slobodan Jakovljević, Matija Katanec, Tonći Kukoč, Rijad Kobiljar i Nemanja Bilbija.

Utakmica Radnika i Zrinjskog se igra sutra sa početkom u 17:00 na Gradskom stadionu u Bijeljini. 


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 10 4 64
2. FK Željezničar 18 9 5 63
3. FK Sarajevo 16 11 5 59
4. FK Krupa 12 10 10 46
5. FK Sloboda 11 10 11 43
6. FK Radnik 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 10 13 37
2. FK Mladost DK 8 13 11 37
3. NK Vitez 8 11 13 35
4. NK Čelik 8 11 13 35
5. NK Metalleghe BSI 7 11 14 32
6. FK Olimpic 5 8 19 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
1
0
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
2
1
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
3
0
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
0
1
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
2
2
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
1
1