Sloboda bez devet igrača iz prošle sezone

14.06.2018 u 16:51

Fudbaleri Slobode danas će odigrati prvu kontrolnu utakmicu od početka priprema.

Sloboda bez devet igrača iz prošle sezone

Susret dvije postave „crveno-crnih“ bit će, ujedno, posljednji trening na stadionu Rudara u Bukinju kod Tuzle, jer se na stadionu Tušanj obavljaju planirani radovi na uređenju igrališta i infrastrukturnih sadržaja.

Sutra će zbog Bajrama igrači dobiti slobodan dan, a redovni treninzi nastavit će se u subotu na Tušnju.

Redove Slobode napustio je branič Aleksandar Lazevski (30), s kojim nije dogovoren nastavak saradnje.

Lazevski je deveti igrač tuzlanskog premijerligaša koji je otišao iz ekipe što je okončala minulu sezonu.

Prije njega, otišli su Edin Rustemović, Miloš Mijić, Ibrahim Škahić, Anel Husić, Vladimir Grahovac, Amer Bekić, Ivor Weitzer i Adnan Hadžić.

Novi trenerski tandem Smajić – Bošnjaković za sada nije dobio nijednio zvučnije pojačanje, osim što su u ekipu vraćeni bivši igrači Omar Pršeš, Muharem Ćivić i Adnan Mujkić.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0