Sloboda u svoje redove dovodi veznjaka iz Slavije

11.01.2017 u 17:28 Piše: Sport1.ba

Momir Zečević, 23-godišnji veznjak u proljetnom dijelu mogao bi nastupati za ekipu tuzlanske Slobode.

Sloboda u svoje redove dovodi veznjaka iz Slavije

Zečević je ponikao u redovima banjalučkog Borca, a posljednju polusezonu je nastupao u ekipi Slavije iz Istočnog Sarajeva, u kojoj je bio standardan prvotimac, a postigao je 2 pogotka na 12 odigranih utakmica.

Nastupao je Zečević za sve selekcije BiH u omladinskim uzrastima U-17, U-19 i U-21, a pored Borca i Slavije, nastupao je u Češkoj za ekipu Frydek Mistek te slovačku ekipu Banska Bystrica.

Zvanična potvrda ovog transfera očekuje se sutra tokom dana, kada bi trebalo obje zainteresovane strane da dogovore finalne detalje ugovora.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. FK Željezničar 16 7 4 55
2. HŠK Zrinjski 15 9 3 54
3. FK Sarajevo 13 11 3 50
4. FK Radnik 10 9 8 39
5. FK Sloboda 10 9 8 39
6. FK Krupa 10 7 10 37
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 8 10 35
2. FK Mladost DK 7 11 9 32
3. NK Metalleghe BSI 7 6 14 27
4. NK Vitez 5 10 12 25
5. NK Čelik 5 9 13 24
6. FK Olimpic 4 6 17 18
Liga za prvaka - 5. kolo
22.04
17:00
Sloboda
Zrinjski
0
0
23.04
17:00
Sarajevo
Krupa
1
1
23.04
17:00
Radnik
Željezničar
0
1
Liga za opstanak - 5. kolo
22.04
17:00
Vitez
Olimpik
0
2
22.04
17:00
Metalleghe BSI
Mladost DK
0
0
22.04
17:00
Čelik
Široki Brijeg
1
0
Liga za prvaka - 6. kolo
29.04
17:00
Krupa
Zrinjski
-
-
29.04
17:00
Radnik
Sarajevo
-
-
30.04
17:00
Sloboda
Željezničar
-
-
Liga za opstanak - 6. kolo
29.04
17:00
Čelik
Mladost DK
-
-
29.04
17:00
Metalleghe BSI
Vitez
-
-
30.04
17:00
Olimpik
Široki Brijeg
-
-