Sloboda u svoje redove dovodi veznjaka iz Slavije

11.01.2017 u 17:28 Piše: Sport1.ba

Momir Zečević, 23-godišnji veznjak u proljetnom dijelu mogao bi nastupati za ekipu tuzlanske Slobode.

Sloboda u svoje redove dovodi veznjaka iz Slavije

Zečević je ponikao u redovima banjalučkog Borca, a posljednju polusezonu je nastupao u ekipi Slavije iz Istočnog Sarajeva, u kojoj je bio standardan prvotimac, a postigao je 2 pogotka na 12 odigranih utakmica.

Nastupao je Zečević za sve selekcije BiH u omladinskim uzrastima U-17, U-19 i U-21, a pored Borca i Slavije, nastupao je u Češkoj za ekipu Frydek Mistek te slovačku ekipu Banska Bystrica.

Zvanična potvrda ovog transfera očekuje se sutra tokom dana, kada bi trebalo obje zainteresovane strane da dogovore finalne detalje ugovora.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 17 10 4 61
2. FK Željezničar 17 9 5 60
3. FK Sarajevo 16 11 4 59
4. FK Krupa 11 10 10 43
5. FK Sloboda 11 10 10 43
6. FK Radnik 10 10 11 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 9 13 36
2. FK Mladost DK 8 12 11 36
3. NK Čelik 8 10 13 34
4. NK Vitez 7 11 13 32
5. NK Metalleghe BSI 7 10 14 31
6. FK Olimpic 5 8 18 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
-
-
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
-
-
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
-
-
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
-
-
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
-
-
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
-
-