Zakazan datum žrijebanja parova za iduću sezonu Premijer lige BiH

14.06.2018 u 10:17

Žrijebanje parova bit će u direktnom prijenosu

Zakazan datum žrijebanja parova za iduću sezonu Premijer lige BiH

Žrijebanje takmičarskih BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine za sezonu 2018/2019. biće održano u srijedu, 20.6.2018. u 12:00 sati u hotelu „Terme“ na Ilidži.

U narednoj sezoni našeg elitnog fudbalskog takmičenja će učestvovati: NK „Čelik“ Zenica, NK „GOŠK“ Gabela, FK „Krupa“ Krupa na Vrbasu, FK „Mladost“ Doboj Kakanj, FK „Radnik“ Bijeljina, FK „Sarajevo“ Sarajevo, FK „Sloboda“ Tuzla, FK „Sloga“ Simin Han, NK „Široki Brijeg“ Široki Brijeg, HŠK „Zrinjski“ Mostar, FK „Željezničar“ Sarajevo, predstavnik FS RS.

Izvlačenje možete pratiti uživo na YouTube kanalu Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0