Zatvorena sjeverna tribina?

14.04.2018 u 13:01

Fudbaleri Sarajeva sutra na Koševu dočekuju Željezničar.

Zatvorena sjeverna tribina?

 Ulaznice za pomenuti susret su u prodaji od četvrtka, a FK Sarajevo je informisao svoje članove da Odjel za članstvo i ulaznice, koji se nalazi u klupskim prostorijama, radi danas (subota 14.4.) do 16 sati.

Podsjećamo, članovi Bordo kluba svoje ulaznice kupuju po povoljnijim cijenama.

FK Sarajevo je dodao i to da vlasnici bijelih članskih kartica (pripadnice ljepšeg spola i djeca do 14 godina) mogu iskoristiti svoju karticu, te besplatno uči na tribini po njihovoj želji, a vlasnici sezonskih i polusezonskih ulaznica za tribinu “Sjever Vedran Puljić” svoje kartice mogu iskoristiti za “Istok”, navodi se u saopštenju kluba s Koševa. 

Kapije Olimpijskom stadiona "Asim Ferhatović-Hase" se otvaraju sutra u 15 sati, a utakmica između Sarajeva i Željezničara igrat će se sa početkom u 16.30 sati.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0