Željezničar ekspresno pronašao zamjenu za Kosorića: Fudbaler iz Krupe na Grbavici?

05.12.2016 u 19:27 Piše: Sport1.ba

Prema pisanju portala sportdc.net, Aleksandar Vukotić će napustiti redove Krupe i preći u Željezničar.

Željezničar ekspresno pronašao zamjenu za Kosorića: Fudbaler iz Krupe na Grbavici?

Ovaj mladi i visoki defanzivac Krupe je zapao za oko treneru Slavku Petroviću koji u njemu vidi odličnu zamjenu za doskorašnjeg kapitena Aleksandra Kosorića koji je danas sporazumno raskinuo ugovor sa timom sa Grbavice, piše sportdc.

Vukotić je ove polusezone za Krupu u Premijer ligi BiH proveo na terenu 1440 minuta na šesnaest utakmica, a dvije je propustio radi žutih kartona.

Osim Krupe, Aleksandar Vukotić je nastupao i za Slogu iz Kraljeva i Dolinu iz Padine prije nego je u ljeto prošle godine stigao u Krupu.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 10 4 64
2. FK Željezničar 18 9 5 63
3. FK Sarajevo 16 11 5 59
4. FK Krupa 12 10 10 46
5. FK Sloboda 11 10 11 43
6. FK Radnik 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 10 13 37
2. FK Mladost DK 8 13 11 37
3. NK Vitez 8 11 13 35
4. NK Čelik 8 11 13 35
5. NK Metalleghe BSI 7 11 14 32
6. FK Olimpic 5 8 19 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
1
0
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
2
1
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
3
0
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
0
1
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
2
2
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
1
1