Zvonimir Blaić novi fudbaler Radnika

18.07.2017 u 12:18

FK Radnik objavio je putem svoje zvanične stranice da će za ovaj klub naredne sezone nastupati Zvonimir Blaić, koji dolazi na posudbu iz Zrinjskog.

Zvonimir Blaić novi fudbaler Radnika

Blaić je prije pola godine došao u Zrinjski, ali se nije naigrao i nije izborio mjesto standardnog prvotimca, a nakon što je klub tokom ljeta pojačao Marin Galić, postalo je jasno da Blaić neće uspjeti izboriti poziciju ispred njega i Barića, koji je u Zrinjskom ranije bio standardan fudbaler.

Radniku je poslije odlaska velikog broja igrača iz zadnje linije trebalo pojačanje, a Blaić u Bijeljinu dolazi sa dosta iskustva i moći će pomoći u ostvarivanju ambicija bijeljinskog kluba.

Sa Radnikom je Blaić potpisao jednogodišnji ugovor o posudbi.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0