Ahmetović i Mihojević presretni: Hvala selektoru na pozivu!

09.01.2018 u 20:58

Četiri igrača FK Sarajevo našla su se na spisku selektora Roberta Prosinečkog za predstojeće prijateljske utakmice protiv SAD-a i Meksika, koje će naš nacionalni tim odigrati krajem januara.

Ahmetović i Mihojević presretni: Hvala selektoru na pozivu!

Robert Prosinečki je u nacionalni tim pozvao Marka Mihojevića, Almira Bekića, Elvisa Sarića i Mersudina Ahmetovića, a u izjavi za zvaničnu stranicu FK Sarajevo, oni su izrazili svoje zadovoljstvo zbog poziva.

"Velika je čast naći se na popisu igrača "A" reprezentacije Bosne i Hercegovine i koristim priliku da se zahvalim selektoru na pozivu.", rekao je Ahmetović, dok je Mihojević dodao:

"Nakon nastupa za sve omladinske reprezentativne selekcije naše države, mogu reći da mi je zaista drago što sam dobio poziv i "A" reprezentacije Bosne i Hercegovine."

Nacionalni tim se okuplja 21. januara u Trening centru reprezentacije BiH u Zenici.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 13 2 3 41
2. HŠK Zrinjski 13 1 4 40
3. FK Sarajevo 11 2 5 35
4. NK Široki Brijeg 11 2 5 35
5. FK Krupa 8 7 3 31
6. FK Mladost DK 6 7 5 25
7. FK Borac 7 3 8 24
8. FK Radnik 7 3 8 24
9. NK Gošk 5 2 11 17
10. FK Sloboda 4 4 10 16
11. NK Čelik 3 1 14 10
12. NK Vitez 1 4 13 7
Premijer Liga BiH
17. kolo
02.12
13:00
Krupa
Gošk
1
1
02.12
13:00
Sarajevo
Borac
3
0
02.12
14:00
Zrinjski
Vitez
3
0
03.12
13:00
Radnik
Mladost DK
0
0
03.12
16:00
Široki Brijeg
Željezničar
1
2
04.12
13:00
Sloboda
Čelik
3
0
Premijer Liga BiH
18. kolo
08.12
13:00
Gošk
Sloboda
2
0
09.12
13:00
Mladost DK
Krupa
1
1
09.12
13:00
Čelik
Zrinjski
1
3
09.12
17:00
Borac
Široki Brijeg
2
1
10.12
13:00
Vitez
Sarajevo
0
3
10.12
16:30
Željezničar
Radnik
3
2