Bh. kadetkinje se okupljaju u četvrtak

23.01.2018 u 10:05

Kadetkinje se u četvrtak okupljaju u Zenici

Bh. kadetkinje se okupljaju u četvrtak

Kamp za kadetske reprezentativke Bosne i Hercegovine biće održan od 25. do 28. januara u Trening centru NS/FS BiH u Zenici.

Selektor Ilija Lucić je za ovu reprezentativnu akciju pozvao sljedećih 25 igračica:

Iman Šljivo (SFK 2000 Sarajevo), Indira Faković (Libero Goražde), Somea Položen (IFK Trelleborg, Švedska), Ajla Zukić (Lokomotiva Brčko), Frančeska Šimić (Emina Mostar), Matea Topalović (Sloboda Tuzla), Dušica Lukić (Radnik Bumerang), Lara Ganić (Čelik Zenica), Željana Spasojević (Radnik Bumerang), Helena Tomas (Čelik Doboj), Azemina Saldum (Rosa Brandis Travnik), Nataša Todorović (Radnik Bumerang), Đula Velagić (Emina Mostar), Irma Jusanović (Lidkopings FK, Švedska), Elma Husić (Emina Mostar), Marijana Filipović (Banja Luka), Alma Krajnić (SFK 2000 Sarajevo), Nataša Latinčić (FFC Frankfurt, Njemačka), Sofija Krajšumović (Radnik Bumerang), Sajra Fejzić (Vanersborgs FK, Švedska), Edina Omićević (Posavina), Fadila Mujkić (Sloboda Tuzla), Anđela Cvjetojević (Sana-Sanski Most), Lajla Brzović (Inglostadt, Njemačka), Ena Taslidža (FFC Frankfurt, Njemačka).

Reprezentativke će prvi trening odraditi u četvrtak u 16:00 sati.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Sarajevo 9 3 1 30
2. HŠK Zrinjski 9 1 3 28
3. FK Željezničar 7 4 2 25
4. NK Široki Brijeg 5 6 2 21
5. FK Sloboda 5 3 5 18
6. FK Radnik 4 5 4 17
7. NK Čelik 4 5 4 17
8. FK Mladost DK 3 4 6 13
9. FK Tuzla City 3 3 7 12
10. FK Krupa 2 5 6 11
11. NK Gošk 2 4 7 10
12. Fk Zvijezda 09 1 5 7 8
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2