Bh. seniorke gostuju u Crnoj Gori

12.01.2018 u 10:00

Zakazana prijateljska utakmica

Bh. seniorke gostuju u Crnoj Gori

Ženska „A“ reprezentacija Bosne i Hercegovine će odigrati prijateljsku utakmicu sa Crnom Gorom, 20. januara ove godine u Trening centru Fudbalskog saveza Crne Gore u Podgorici.

Selektorka Samira Hurem je za ovu reprezentativnu akciju pozvala sljedećih 18 igračica:

Almina Hodžić (SFK 2000 Sarajevo), Envera Hasanbegović (-), Antonela Radeljić (Osijek, Hrvatska), Aldina Hamzić (Siezenheim, Austrija), Amela Kršo (SFK 2000 Sarajevo), Alma Kamerić (Scheffleng, Luksemburg), Aida Hadžić (SFK 2000 Sarajevo), Marija Aleksić (Ferencvarosi, Mađarska), Alisa Spahić (SFK 2000 Sarajevo), Amira Spahić (SFK 2000 Sarajevo), Milena Nikolić (SC Sand, Njemačka), Lidija Kuliš (Turbine Potsdam, Njemačka), Dajana Spasojević (SFK 2000 Sarajevo), Marina Lukić (Iskra Bugojno), Valentina Šakotić (Radnik Bumerang), Esmeralda Mujkić (Lokomotiva Brčko), Nikolina Vujadin (Lokomotiva Brčko), Merima Alibašić (Eskilsminne IF, Švedska).

Reprezentativke BiH za Podgoricu kreću 17. januara.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-