Buriću pukao list, sutra detaljni pregledi

14.06.2017 u 23:05 Piše: Emir Katana

Benjamin Burić je na utakmici protiv Španije napustio igru krajem prvog dijela budući da mu je pukao list, a bh. golman sutra ide na detaljni pregled gdje će biti poznato hoće li nastupiti u utakmici protiv Austrije.

Buriću pukao list, sutra detaljni pregledi Foto: Amer Kajmović/Oslobodjenje

Podsjećamo, selektor Bilal Šuman na pres konferenciji je istakao da je riječ o povredi mišića, ali da se ne zna stepen ozbiljnosti.

''Znamo da je povreda mišića, koje je ozbiljnosti ne znamo'', rekao je naš selektor poslije utakmice.

Inače, golman Wetzlara je do tog trenutka skupio devet odbrana poslije čega ga je zamijenio Nebojša Grahovac koji je također branio odlično i imao 11 uspješnih intervencija.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0