Džidić objavio širi spisak igrača za Evropsko prvenstvo u Latviji

11.06.2018 u 15:05

Selektor muške U18 reprezentacije Bosne i Hercegovine Boris Džidić objavio je širi spisak igrača za Evropsko prvenstvo A divizije.

Džidić objavio širi spisak igrača za Evropsko prvenstvo u Latviji

Selektor muške U18 reprezentacije Bosne i Hercegovine Boris Džidić objavio je širi spisak igrača za Evropsko prvenstvo A divizije koje će se od 28.07. do 05.08.2018. godine održati u Latviji.

Na spisku selektora Borisa Džidića nalaze se sljedeća 24 imena:


Begić Hamza (Gen), Biberović Tarik (Spars), Bošnjak Marko (Široki), Dedajić Haris (Sloboda),
Džajić Dragan (Ljubuški), Đaković Nikola (Dynamic,Srbija), Hrštić Armin (Maribor,Slovenija),
Ilić Vojin (Spars), Islamović Alija (Koš), Kamenjaš Kenan (Spars), Kamerić Abdulah (ALBA,Njemačka), Korman Edis (Zadar,Hrvatska), Mašić Ali (Gen), Matković Karlo (Cedevita,Hrvatska),
Mehić Amar (Mega Bemex,Srbija), Nešković Dušan (Partizan,Srbija), Omerović Nedim (Sloboda), Radak Deni (Spars), Ramljak Josip (Posušje), Soldo Robert (Zrinjski), Subašić Armin (Sloboda),
Šehić Jusuf (3D basketball ,Kanada), Kondić Kosta (Rookie), Vuković Luka (Igokea).


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. NK Široki Brijeg 3 2 0 11
2. FK Željezničar 3 1 1 10
3. FK Sarajevo 2 2 1 8
4. FK Radnik 1 4 0 7
5. FK Sloboda 2 1 2 7
6. NK Čelik 2 1 2 7
7. FK Krupa 1 3 1 6
8. HŠK Zrinjski 2 0 2 6
9. NK Gošk 1 2 2 5
10. FK Tuzla City 1 1 3 4
11. Fk Zvijezda 09 0 3 1 3
12. FK Mladost DK 0 2 3 2
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
-
-