Džidić objavio širi spisak igrača za kontrolni trening

16.03.2018 u 10:16

Selektor muške juniorske reprezentacije Bosne i Hercegovine Boris Jure Džidić objavio je širi spisak igrača koji su pozvani na kontrolni trening.

Džidić objavio širi spisak igrača za kontrolni trening

Okupljanje juniorske reprezentacije zakazano je za 03.04.2018. godine u Posušju.
Domaćin juniorske reprezentacije biće KS Herceg Bosne

Na spisku selektora Džidića nalaze se sljedeći igrači: JOSIP RAMLJAK (KK Posušje), 
DRAGAN DŽAJIĆ (HKK Ljubuški), DANILO CVETIĆ (KK Igokea), FILIP NJEGOVANOVIĆ (OKK Slavija 1996), HARIS DEDAJIĆ (OKK Sloboda), ZLATAN TEPIĆ (KK Kakanj), DOMAGOJ ŠAKOTA (HKK Široki) , MUDŽAHID SMAJLOVIĆ (KK ABC Basket), DUŠAN ELEZ (OKK Slavija 1996), MLADEN POPARA (KK Heo), ALI MAŠIĆ  (KK Gen), AMAR KLAČAR (Mastria Catanzaro, Italija), ANTE KOVAČ (KK Posušje), IGOR GUŠIĆ (KK Gen), DEJAN GLOGOVAC (OKK Leotar) , NIKOLA ĐAKOVIĆ (KK Dynamic, Srbija ), MATEJ PERKOVIĆ (HKK Zrinjski), EDIS KORMAN (KK Zadar, Hrvatska), 
KARLO MATKOVIĆ (KK Cedevita, Hrvatska), ALIJA ISLAMOVIĆ (KK Koš).


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0