Fudbaleri Sarajeva i Zrinjskog predvode spisak Robert Prosinečkog

09.01.2018 u 12:08

Na spisku 28 imena

Fudbaleri Sarajeva i Zrinjskog predvode spisak Robert Prosinečkog

Prve utakmice  „A“ reprezentacija Bosne i Hercegovine sa novim selektorom Robertom Prosinečkim odigraće krajem ovog mjeseca u Sjedinjenim Američkim Državama.

Prvo će 28. januara u Los Angelesu protivnik našem timu biti selekcija SAD-a, a tri dana poslije u San Antoniu zakazan je susret sa Meksikom

Selektor Robert Prosinečki je danas objavio širi spisak na kojem se nalazi sljedećih 28 igrača:

Kenan Pirić (Zrinjski), Ibrahim Šehić (Qarabag, Azerbejdžan), Nemanja Trkulja (Borac), Darko Todorović (Sloboda), Srđan Stanić (Zrinjski), Daniel Graovac (Željezničar), Marko Mihojević (Sarajevo), Almir Bekić (Sarajevo), Muhamed Bešić (Everton, Engleska), Besim Šerbečić (Radnik), Elvis Sarić (Sarajevo), Dino Beširević (Radnik), Zoran Kvržić (Rijeka, Hrvatska), Stjepan Lončar (Široki Brijeg), Marijan Ćavar (Zrinjski), Goran Zakarić (Željezničar), Ognjen Todorović (Zrinjski), Nemanja Bilbija (Zrinjski), Luka Menalo (Široki Brijeg), Amer Ordagić (SK Brann, Norveška), Elvir Koljić (Krupa), Armin Hodžić (Dinamo Zagreb, Hrvatska), Jasmin Mešanović (Maribor, Slovenija), Mersudin Ahmetović (Sarajevo), Adnan Šećerović (Mladost DK), Haris Medunjanin (Philadelphia Union, SAD), Tomislav Tomić (Olimpija, Slovenija), Toni Šunjić (Dinamo Moskva, Rusija).

Okupljanje reprezentativaca je zakazano za 21. januar 2018. u Trening centru NS/FS BiH u Zenici.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-