Golić objavio spisak juniora za turnir u Bugojnu

20.03.2018 u 18:15

Selektor juniorske reprezentacije Bosne i Hercegovine, gospodin Nebojša Golić, objavio je spisak rukometaša godišta 2000. i mlađe, koji će nastupiti na turniru „Rukomet je moja budućnost“.

Golić objavio spisak juniora za turnir u Bugojnu

Juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine selekcija 2000. godište i mlađi okupit će se narednog utorka, 27.3.2018. godine u hotelu „Vrbas“ u Donjem Vakufu a povodom odigravanja rukometnog turnira „Rukomet je moja budućnost“.

Turnir je na rasporedu od 29.03. do 01.04.2018. godine u Bugojnu.

Na spisku se nalaze sljedeći rukometaši:

Primorac Nikola (RK Izviđač Ljubuški), Vukšić Milan (RK Izviđač Ljubuški), Selimović Kenan (RK Bosna Visoko), Mehmedović Omer (RK Gračanica), Ombaša Ermin (RK Briješće Sarajevo), Omerović Ali Muhamed (RK Krivaja Zavidovići), Faljić Adin (RK Krivaja Zavidovići), Klis Edin (RK Krivaja Zavidovići), Hadžić Nedim (RK Soeflingen Njemačka), Isaković Adnan (RK Radnički Goražde), Dugajlić Mirko (RK Kozara K. Dubica), Cerić Jasmin (RK Kozara K. Dubica), Lovrić Luka (RK Žepče Žepče), Malbašić Stjepan (RK Žepče Žepče), Hodžić Harin (RK Borac Travnik), Kadrić Damir (RK Maglaj), Hasić Amar (RK Maglaj), Kendić Amar (RK Maglaj).

Stručni štab čine, selektor Nebojša Golić i pomoćnici Klarić Josip i Miljuš Milan.

Izvor: svijet-rukometa.com

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Krupa 1 0 0 3
2. FK Željezničar 1 0 0 3
3. HŠK Zrinjski 1 0 0 3
4. FK Mladost DK 0 1 0 1
5. Fk Zvijezda 09 0 1 0 1
6. FK Radnik 0 0 0 0
7. FK Sarajevo 0 0 0 0
8. FK Tuzla City 0 0 0 0
9. NK Široki Brijeg 0 0 0 0
10. FK Sloboda 0 0 1 0
11. NK Gošk 0 0 1 0
12. NK Čelik 0 0 1 0
Premijer Liga BiH
1. kolo
21.07
17:30
Gošk
Željezničar
0
1
21.07
17:30
Krupa
Čelik
3
1
21.07
17:30
Mladost DK
Zvijezda 09
0
0
21.07
20:00
Sloboda
Zrinjski
0
1
22.07
17:30
Radnik
Sarajevo
-
-
22.07
20:30
Široki Brijeg
Tuzla City
-
-
Premijer Liga BiH
2. kolo