Jevtić odabrao igračice za prijateljske mečeve sa Slovenijom

13.06.2018 u 15:11

Ženska „U-19“ reprezentacija Bosne i Hercegovine će odigrati prijateljski dvomeč sa odgovarajućom selekcijom Slovenije.

Jevtić odabrao igračice za prijateljske mečeve sa Slovenijom

Susreti će biti odigrani u Trening centru NS/FS BiH u Zenici 18. juna u 17:30 sati i 20. juna u 11:00.

Selektor Dragan Jevtić u ovim susretima računa na sljedeće igračice:

Iman Šljivo (SFK 2000 Sarajevo), Nikolina Todorović (Sloga Kakmuž), Jovana Vasić (Banja Luka), Marija Janković (Sokolac), Elma Ališić (Eskilstuna United DFF, Švedska), Aldina Hamzić (Wals, Austrija), Alma Šečić (Gradina), Josipa Musa (Široki Brijeg), Dušica Lukić (Radnik Bumerang), Lara Ganić (Čelik Zenica), Vina Crnoja (Heidenheim, Njemačka), Kisa Omerović (Elite Girls Academy, SAD), Sabina Behrem (Iskra), Anđela Mitrović (Banja Luka), Đula Velagić (Emina), Sarah Spahić (SFK 2000 Sarajevo), Aldijana Šišić (Vaxjo DFF Academy, Švedska), Marija Damjanović (Lokomotiva), Minela Gačanica (Emina), Sofija Krajšumović (Radnik Bumerang).

Igračice će se okupiti 16. juna u zeničkom Trening kampu.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0