Juniori BiH igraju dvije prijateljske utakmice sa vršnjacima iz Srbije

12.04.2018 u 17:13

Juniorski reprezentativci Bosne i Hercegovine će sa vršnjacima iz Srbije odigrati dvije prijateljske utakmice u Trening centru FSS u Staroj Pazovi.

Juniori BiH igraju dvije prijateljske utakmice sa vršnjacima iz Srbije

Prvi meč će biti odigran 17. aprila u 17:00 sati, a drugi dva dana kasnije u 11:00.

Selektor Toni Karačić je za ovaj dvomeč pozvao sljedeće igrače:

Jusuf Gazibegović (Red Bull Salzburg, Austrija), Dobrica Tegeltija (Vojvodina, Srbija), Enio Zilić (Željezničar), Đani Salčin (Sarajevo), Stefan Santrač (Crvena Zvezda, Srbija), Nemanja Vještica (Partizan, Srbija), Eldin Omerović (Sloboda), Matej Perković (Široki Brijeg), Domagoj Marušić (Široki Brijeg), Milan Šikanjić (Crvena Zvezda, Srbija), Elvis Mehanović (Genk, Belgija), Milan Savić (Crvena Zvezda, Srbija), Adnan Kanurić (Fortuna Koln, Njemačka), Miralem Ramić (Hertha Berlin, Njemačka), Adis Mujkić (Stromsgodset, Norveška), Mateo Božić (Zrinjski), Dino Samuel Kurbegović (Mainz 05, Njemačka), Marko Brkić (Zvijezda 09), Armin Imamović (Sarajevo), Eldar Šehić (Željezničar).

Igrači će se okupiti 15. aprila u Etno selu Stanišići, a dan poslije polaze za Staru Pazovu.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0