Malkočević odabrao kadete za priajteljske utakmice sa Albanijom

12.06.2018 u 10:33

Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine će odigrati dvije prijateljske utakmice sa odgovarajućom selekcijom Albanije.

Malkočević odabrao kadete za priajteljske utakmice sa Albanijom

Susreti će biti odigrani u albanskom gradu Lushnja 27. i 29. juna ove godine u 17 sati.

Selektor Sakib Malkočević u ovim susretima računa na sljedeće igrače:

Nikola Ćetković (Željezničar ST Banja Luka), Amar Dedić (Red Bull Salzburg, Austrija), Elmedin Kečanović (Sarajevo), Faruk Duraković (Željezničar), Amer Dedić (Augsburg, Njemačka), Mate Lasić (Široki Brijeg), Bakir Hukić (Sloboda), Amer Hrustanović (Mladost Doboj Kakanj), Samir Mujkanović (Sturm, Austrija), Hamza Gasal (Sarajevo), Ajdin Jusupović (Radnik Hadžići), Faris Krkalić (Sarajevo), Marko Kujundžić (Borac), Ejmen Mujčinović (Ingolstadt, Njemačka), Amar Drina (Željezničar), Belmin Bobarić (Maribor, Slovenija), Din Cviko (Eupen, Belgija), Tarik Candić (Venezia, Italija), Sergej Vitonji (Zvijezda 09), Danijel Kovačević (Munich 1860, Njemačka).

Reprezentativci će se okupiti 23. juna u Trening centru NS/FS BiH u Zenici.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0