Marinović računa na 20 igrača protiv Albanije

17.05.2018 u 18:41

Mlada reprezentacija BiH odigraće 28. maja 2018. godine u Elbasanu prijateljsku utakmicu protiv odgovarajuće selekcije Albanije.

Marinović računa na 20 igrača protiv Albanije

Selektor Vinko Marinović je za ovaj duel pozvao 20 igrača, koji će se okupiti 23. maja do 13 sati u Međugorju gdje će ostati do 26. maja kada putuju u Albaniju.

Ovu utakmicu selektor Marinović i njegov stručni štab će iskoristiti da provjere formu reprezentativaca.Trenutno se naš tim u kvalifikacijama za plasman na EP nalazi na prvoj poziciji u Grupi 8 sa 15 bodova.

Golmani: Azir Muminović (Sloboda), Suan Bešić (Marseille).

Odbrana: Stjepan Radeljić (Stuttgart), Marko Mihojević (PAOK), Kemal Osmanković (Željezničar), Advan Kadušić (Zrinjski), Halid Šabanović (Sarajevo), Nihad Mujakić (Sarajevo), Stjepan Vego (GOŠK).

Vezni red: Marijan Ćavar (Eintracht), Nikola Eskić (Napredak), Haris Hajdarević (Željezničar), Luka Menalo (Široki Brijeg), Nikola Dujaković (Krupa), Edis Smajić (Sloboda), Nemanja Anđušić (Čelik).

Napad: Nardin Mulahusejnović (GOŠK), Mićo Kuzmanović (Sarajevo), Demir Peco (Radnik).


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 20 6 5 66
2. FK Željezničar 18 6 7 60
3. FK Sarajevo 17 5 9 56
4. NK Široki Brijeg 16 7 8 55
5. FK Radnik 12 8 11 44
6. FK Krupa 10 10 11 40
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 11 9 11 42
2. NK Gošk 12 6 13 42
3. FK Sloboda 9 9 13 36
4. FK Borac 9 8 14 35
5. NK Čelik 7 4 20 25
6. NK Vitez 3 6 22 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0