Mlada selekcija Bosne i Hercegovine šesta na rukometnom turniru u Bugojnu

01.04.2018 u 15:59

Selekcija Bosne i Hercegovine zauzela je šesto mjesto na 6. međunarodnom rukomentom turniru za igrače rođene 2000. godine i mlađe, koji se od četvrtka igra u Bugojnu.

Mlada selekcija Bosne i Hercegovine šesta na rukometnom turniru u Bugojnu

U jutrošnjoj, do samog kraja veoma neizvjesnoj utakmici sa selekcijom Švicarske, izabranici bh. trenera Nebojše Golića izgubili su rezultatom 24 : 25.

Na poluvremenu je bilo neriješeno 13 : 13.

Najviše golova u selekciji Bosne i Hercegovine dao je Nedim Hadžić i Damir Kadrić, po sedam.

U ekipi Švicarske posebno se istakao Niko Eddimann koji je, također, dao sedam golova.

Za treće mjesto u ukupnom plasmanu na turniru, borit će se danas selekcije Austrije i Slovenije.

Rezultatima iz proteklih utakmica, finale su osigurali rukometaši Hrvatske i Njemačke, koji će snage odmjeriti u 14.00 sati, nakon čega će biti upriličena ceremonija zatvaranja turnira.

Izvor: fena.ba

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0