Na fudbalskom kampu u Chicagu NS/FS BiH predstavljat će Darko Ljubojević i Adin Mulaosmanović

15.05.2018 u 10:19

Generalni sekretar Jasmin Baković i sportski direktor NS/FS BiH Elmir Pilav, danas su obavjestili organizatore BALKAN SOCCER CAMPA – US Soccer Education iz Denvera, da će u Chicagu od 21.do 24. juna 2018. u ime krovne kuće bh. fudbala, ovom kampu za naše talentovane fudbalere iz Amerike prisustvovati dvojca vrhunskih stručnjaka.

Na fudbalskom kampu u Chicagu NS/FS BiH predstavljat će  Darko Ljubojević i Adin Mulaosmanović

Potencijalne bh. reprenzentativce iz SAD, budno će posmatrati, Darko Ljubojević Viši stručni saradnik za sve nacionalne selekcije naše zemlje i Adin Mulaosmanović trener U-17 reperenzentacije Bosne i Hercegovine, te uz to, trener mladjih kategorija FK Željezničar.

Tako će, učesnici kampa pred dvojcom vrhunskih stručnjaka iz NS/FS Bosne i Hercegovine, imati priliku da se pokažu i direktno nametnu za neku od bh. selekcija.

Inače, pored predstavnika iz NS/FS BiH sa igračima u Chicagu radit će stručni tim US Soccer Education: Erick French, Murat Alibašić, Slobodan Čobo Janjuš, Fahrudin Šehić, Nedim Runda, Nenad Starovlah, Nedžad Necko Dervišević, Semjon Milošević, Omer Hadžić.

Potom svoje prisustvo na kampu najavali su sportski radnici iz Chicaga Bobo Gračanin, Enko Husanović, Edin Sejdinović te treneri i sportski radnici iz St. Louis-a, Iowa i drugih dijelova Amerike i Kanade.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0