Objavljen spisak juniorske ženske rukometne reprezentacije BiH

13.04.2018 u 18:14

Selektor ženske rukometne reprezentacije do 18 godina Kornelija Rajković-Leko objavila je spisak igračica na koje računa u predstojećim reprezentativnim akcijama.

Objavljen spisak juniorske ženske rukometne reprezentacije BiH

Na spisku se prema pozicijama nalaze sljedeće igračice:

Golmani

Nikolina Petrović (HRK Katarina), Asja Sofić (ŽRK Sloga 2013), Marijana Đenadija (ŽRK Dubica), Azra Balić (ŽRK Goražde)

Lijevo krilo

Ajna Mačak (ŽRK Krivaja), Ana-Marija Slišković (HRK Katarina), Sara Majkić (ŽRK Dubica)

Desno krilo

Adna Husičić (ŽRK Bihać), Tatjana Džebo (ŽRK Ilidža)

Bekovi

Andrea Soldo (HRK Katarina), Josipa Arapović (HRK Katarina), Lana Lončar (RK Hadžići Dido Group), Ana Nikić (HŽRK Grude), Anđela Boras (HŽRK Grude), Adelisa Dautović (ŽRK Bihać), Jovana Ilić (ŽRK Dubica), Isidora Kršić (ŽRK Dubica), Antonija Rotim (RK Dalmatinka Ploče - Hrvatska), Ismihana Perla (ŽRK Goražde), Zehra Ekmečić (OŽRK Krajina), Helena Ćurić (ŽRK Dubica), Maida Puce (ŽRK Lokomotiva), Melika Redžić (RK Hadžići Dido Group), Jasmina Omanović (OŽRK Jedinstvo Atlas Relax)

Pivoti

Amela Džakmić (ŽRK Krivaja), Martina Domić (HRK Katarina), Nađa Arnautović (ŽRK Dubica), Džana Adilagić (OŽRK Krajina)


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0