Održana sjednica IO: Kakve će nagrade dobiti kadeti za plasman na EURO?

16.04.2018 u 21:47

U hotelu Terme na Ilidži danas poslijepodne održana je 21. redovna sjednica Izvršnog odbora NS/FS BiH kojom je predsjedavao predsjednik Elvedin Begić.

Održana sjednica IO: Kakve će nagrade dobiti kadeti za plasman na EURO?

Na sjednici je bilo prisutno 15 članova Izvršnog odbora, kao i Zvjezdan Misimović savjetnik IO za fudbal, te član Odbora za posredovanje i savjetovanje Sead Kajtaz.

Nakon dnevnog reda jednoglasno je usvojeno sljedeće:

Zapisnik sa izmjenama i dopunama, kao i informacija o realizaciji zaključaka sa 20. sjednice Izvršnog odbora, održane 03. aprila 2018. godine;

Informacija o pripremnim aktivnostima za redovnu sjednicu Generalne Skupštine NS/FS BiH, koja će biti održana sutra u Kongresnoj dvorani hotela Terme:

Reprezentativne selekcije:

a) Izvještaj selektora A reprezentacije sa prijateljskih utakmica Bugarska-BiH i Senegal-BiH,
b) Izvještaji selektora ostalih reprezentativnih selekcija: U-21 U-19 i U-17 (muški), te A i U-17 (žene),
c) Zaključke Tehničkog komiteta sa analizom rezultata reprezentativnih selekcija izuzev reprezentacije U-19 za koju je potrebno uraditi dodatnu analizu ostvarenih rezultata;
d) Prijedlog odluke o nagradama za plasman U-17 selekcije na EP.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0