Održano prvo kontrolno okupljanje dječaka rođenih 2004/2005. godine

07.01.2017 u 20:37 Piše: Sport1.ba

Dječaci iz okoline Sarajeva i Zenice rođeni 2004/2005. godine danas su odradili treninge u dvorani Skenderiji u okviru akcije koju je pokrenuo KS BiH.

Održano prvo kontrolno okupljanje dječaka rođenih 2004/2005. godine



Kao što smo već pisali, cilj ovih okupljanja jeste pravljenje prave, kvalitetne baze igrača iz čitave Bosne i Hercegovine, koja će služiti kao osnova za selektiranje omladinskih reprezentacija.

Na današnjem okupljanju našlo se 27 dječaka, koji su radili sa stručnim timom na čelu sa Sabahudinom Bašovićem, koordinatorom akcije za regiju Sarajeva i Zenice.

Za sutra je zakazano okupljanje djevojčica, a tokom čitavog januara biće organizovani kontrolni treninzi u gradovima širom Bosne i Hercegovine, kako bi se stekao uvid u kvalitete i potencijal mladih igrača ovog uzrasta iz svih dijelova zemlje.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 9 1 1 28
2. FK Željezničar 7 1 3 22
3. NK Široki Brijeg 7 1 3 22
4. FK Mladost DK 5 3 3 18
5. FK Krupa 5 3 3 18
6. FK Sarajevo 5 2 4 17
7. FK Borac 5 2 4 17
8. NK Gošk 4 1 6 13
9. FK Radnik 4 1 6 13
10. FK Sloboda 2 3 6 9
11. NK Čelik 2 1 8 7
12. NK Vitez 1 1 9 4
Premijer Liga BiH
11. kolo
14.10
15:30
Krupa
Široki Brijeg
1
2
14.10
15:30
Radnik
Vitez
2
0
14.10
17:00
Zrinjski
Borac
0
0
14.10
18:00
Sloboda
Sarajevo
1
3
14.10
18:00
Čelik
Željezničar
0
3
15.10
15:30
Gošk
Mladost DK
2
2
Premijer Liga BiH
12. kolo
21.10
15:00
Vitez
Mladost DK
-
-
21.10
15:00
Čelik
Borac
-
-
21.10
15:00
Krupa
Radnik
-
-
21.10
17:00
Sloboda
Široki Brijeg
-
-
21.10
19:00
Zrinjski
Sarajevo
-
-
22.10
15:00
Gošk
Željezničar
-
-