Otkazan let rukometne reprezentacije; Večeras tek putuju za Tallinn

26.10.2017 u 15:50

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine nije otputovala za Tallinn jutros iz Sarajeva.

Otkazan let rukometne reprezentacije; Večeras tek putuju za Tallinn Foto: Amer Kajmović

Iako je bilo planirano da Bilal Šuman sa svojim izabranicima jutros sa sarajevskog aerodroma otputuje na revanš Estoncima, to se nije dogodilo zbog guste magle, te avion nije mogao da poleti.

Zbog toga, let je otkaza za večeras u 21,15, kada bi rukometni "Zmajevi", ukoliko to vremenski uslovi dozvole, trebalo da otputuju u glavni grad Estonije.

Zbog novonastale situacije reprezentacija Bosne i Hercegovine će u Tallinnu odraditi samo jedan trening, a ne dva kako je bilo planirano.

Utakmica Estonija - Bosna i Hercegovina igra se u subotu od 18,30.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-