PFS Istočno Sarajevo stigao u Trutnov, sutra meč protiv domaćina

13.06.2018 u 15:34

Reprezentacija PFS Istočno Sarajevo stigla je u češki Trutnov gdje će boraviti tokom turnira UEFA Kupa regija.

PFS Istočno Sarajevo stigao u Trutnov, sutra meč protiv domaćina

Reprezentacija PFS Istočno Sarajevo stigla je u češki Trutnov gdje će boraviti tokom turnira UEFA Kupa regija.

Već sutra, pred izabranicima Aleksandra Simića je prvi duel na turniru, a protivnik je domaća reprezentacija Hradec Kralova.

Meč se igra od 17,00 na Osvobozeni stadionu u Trutnovu, a meč sudi dobro poznato grčko sudijsko ime Aleksandros Aretopoulos, koji već ima iskustva sa igračima iz Bosne i Hercegovine budući da je sudio duel kvalifikacija za Evropsku ligu između Zorye i Sarajeva, kao i utakmicu U21 kvalifikacija između BiH i Norveške igrane u septembru 2016. godine.

U istom terminu, na stadionu Vejsplachy u Vrchlabiju igraju Gyor-Moson-Sopron regija protiv San Marina.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. NK Široki Brijeg 3 2 0 11
2. FK Željezničar 3 1 1 10
3. FK Sarajevo 2 2 1 8
4. FK Radnik 1 4 0 7
5. FK Sloboda 2 1 2 7
6. NK Čelik 2 1 2 7
7. FK Krupa 1 3 1 6
8. HŠK Zrinjski 2 0 2 6
9. NK Gošk 1 2 2 5
10. FK Tuzla City 1 1 3 4
11. Fk Zvijezda 09 0 3 1 3
12. FK Mladost DK 0 2 3 2
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
-
-