Poznati protivnici Zmajeva u narednom krugu kvalifikacija za Mundobasket

02.07.2018 u 22:41

Košarkaši Bosne i Hercegovine porazom od Belgije završili su takmičenje u Grupi E kvalifikacija za Mundobasket.

Poznati protivnici Zmajeva u narednom krugu kvalifikacija za Mundobasket Foto: FIBA.com

I pored svih problema sa kojim se susretao selektor Duško Vujošević i momci tokom cijelog ciklusa kvalifikacija, naša selekcija je izborila naredni krug kvalifikacija.

U narednom krugu kvalifikacija čeka nas grupa u kojoj će, pored Rusije i Francuske, koje su se pored nas kvalifikovale za naredni krug, takmičiti i selekcije Bugarske, Češke i Finske.

Naša selekcija će tako odmjeriti snage sa tri nove selekcije, a u naredni krug kvalifikacija prenosimo osam bodova.

Napomene radi bodove prenosimo iz utakmica sa Belgijom i Rusijom, koje smo savladali tokom kvalifikacija u Grupi E.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 6 2 1 20
2. FK Sarajevo 5 3 1 18
3. HŠK Zrinjski 5 1 3 16
4. NK Široki Brijeg 3 5 1 14
5. FK Sloboda 4 2 3 14
6. FK Radnik 3 4 2 13
7. NK Čelik 3 3 3 12
8. FK Krupa 2 5 2 11
9. FK Mladost DK 2 3 4 9
10. FK Tuzla City 2 1 6 7
11. NK Gošk 1 3 5 6
12. Fk Zvijezda 09 0 4 5 4
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2