Prijateljske utakmice ženske „A“ reprezentacije

23.02.2018 u 10:57

Seniorske reprezentativke Bosne i Hercegovine 2. marta putuju u Hrvatsku gdje će odigrati dvije prijateljske utakmice.

Prijateljske utakmice ženske „A“ reprezentacije

Naše najbolje fudbalerke će biti smještene u Biogradu na Moru, a prvi meč će odigrati sa Crnom Gorom 3.3.2018. u 12:00 sati u Polači.

Meč sa Hrvatskom na programu je 6. marta u 12:00 sati u Zadru.

Selektorka Samira Hurem u ovim susretima računa na sljedeće igračice:

Envera Hasanbegović (SFK 2000 Sarajevo), Zorana Vesić (Banja Luka), Amira Spahić (SFK 2000 Sarajevo), Milena Nikolić (SC Sand, Njemačka), Edenina Husić (Rosengard, Švedska), Zerina Piskić (SFK 2000 Sarajevo), Marija Aleksić (Ferencvarosi, Mađarska), Valentina Šakotić (Radnik Bumerang), Amela Kršo (Ferencvarosi, Mađarska), Lidija Kuliš (Koln, Njemačka), Dajana Spasojević (SFK 2000 Sarajevo), Aida Hadžić (SFK 2000 Sarajevo), Aldina Hamzić (Wals, Austrija), Alisa Spahić (SFK 2000 Sarajevo), Šejla Selimović (SFK 2000 Sarajevo), Alma Kamerić (Scheffleng 95, Luksemburg), Nikolina Vujadin (Lokomotiva Brčko), Marina Lukić (Iskra Bugojno), Selma Kapetanović (SFK 2000 Sarajevo), Mejrema Medić (SFK 2000 Sarajevo).

Bh seniorke će se okupiti 28. februara u Trening centru NS/FS BiH u Zenici.

Izvor: nfsbih.ba


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0