Rukometaši BiH poraženi od Crne Gore u prijateljskoj utakmici

06.04.2018 u 20:10

Rukometaši Bosne i Hercegovine poraženi su danas u prijateljskoj utakmici odigranoj u Podgorici od selekcije Crne Gore rezultatom 21:18.

Rukometaši BiH poraženi od Crne Gore u prijateljskoj utakmici Foto: Facebook

Utakmica nije ponudila veliki broj golova, igrale su se tvrde odbrane, a Crnogorci su uglavnom tokom čitavog susreta imali rezultatsku prednost. 

Domaći rukometaši su se značajnije rezultatski odlijepili krajem prvog poluvremena kada su serijom 4:0 došli do vodstva od 11-7, da bi Zmajevi uspjeli do kraja postići jedan pogodak, pa je prvo poluvrijeme završeno 11:8 za Crnogorce. 

U drugom poluvremenu rukometaši Crne Gore su uspješno održavali rezultatsku prednost i na kraju slavili pobjedu rezultatom 21:18. 

Najefikasniji u redovima naše selekcije bili su Vladimir Vranješ i Srđan Predragović sa po 4 postignuta gola, dok je na golu briljirao Benjamin Burić sa fantastičnih 18 odbrana. 

Sutradan, sa početkom u 16:30h na programu je i drugi meč ove dvije selekcije.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0